4. Međunarodna konferencija- Konkurentnost i održivi razvoj - KOR 2015

4. Međunarodna konferencija- Konkurentnost i održivi razvoj - KOR 2015 e se održati 7. i 9. oktobra 2015. godine, u amfiteatru rektorata Univerziteta u Novom Sadu, u okviru 4. Dunavskog biznis foruma koji okuplja poslovne ljude Dunavskog regiona.

07.10.2015. - 00:00

End

09.10.2015. - 00:00

Address

Dr Zorana Đinđića, Novi Sad   View map

KOR 2015,  će se održati 7. i 9. oktobra 2015. godine, u amfiteatru rektorata Univerziteta u Novom Sadu, u okviru 4. Dunavskog biznis foruma koji okuplja poslovne ljude Dunavskog regiona. Ova Strategija doprinosi makroregionalnoj saradnji zamalja koje pripadaju Podunavskom slivu. Oblast konkurentnosti i održivog razvoja će biti dodatna vrednost aktivnostima koje se planiraju na Forumu, a čiji je fokus, ove godine, zapošljavanje mladih i zaustavljanje njihovog odlaska iz Srbije. Učesnici Konferencije će biti deo velikog tima učesnika Foruma, koji čine vodeći ljudi iz oblasti privrede, obrazovanja, nauke, kulture, medija i predstavnika politike, diplomatije i javnog života iz 14 zemalja, te predstavnici Evropske komisije. Cilj konferencije KOR 2015 je da ukaže na potrebe i načine postizanja konkurentnosti malih i srednjih preduzeća kao osnovnih nosilaca privrednog razvoja kroz njihov održiv razvoj.

KOR 2015-Prvi poziv