ASHRAE zimska konferencija u Las Vegasu 2022. god.

Klub članova ASHRAE Life, komitet za studentske aktivnosti nudi do pet vaučera za putovanje u iznosu od 1.000 USD kako bi pomogao subvencionisanju studenata za putovanje na Zimsku konferenciju u Las Vegasu u Nevadi u februaru 2022.

Mogućnost prijave:
Mogućnost prijave do 30. septembra 2021. godine.

Uslovi:

• Ukupan budžet za putovanje. Ako troškovi prelaze 1000 USD, podnosioci prijava treba da identifikuju kako će se dodatno finansiranje ostvariti (od podnosioca prijave, studentske podružnice, lokalnog odeljenja ili drugog izvora finansiranja).
  • ASHRAE broj članstva (ukoliko ga posedujete).
  • Spisak svih prošlih angažovanja sa ASHRAE -om.

Osnovne informacije:
Ovi vaučeri će pomoći studentima u ostalim regijama odlazak na zimsku konferenciju i studentski program.

Korisnici vaučera za putovanje će imati pristup mnogim aktivnostima na Zimskoj konferenciji kao što su:

• Sastanci Odbora za studentske aktivnosti (neizvršna sednica)
  • Studentski program
  • Seminari
  • AHR Trade Shov
  • Tehnički odbori
  • Upravljanje

Prednost će imati studenti ASHRAE studenti koji su promovisali ASHRAE i pokazali liderske sposobnosti na univerzitetskom nivou, nivou studentske podružnice ili nivou poglavlja.

Uspešne kandidate će komisija za studentske aktivnosti obavestiti do 15. novembra. Predsedavajući studentskih aktivnosti će imenovati vezu iz komisije koja će pomoći podnosiocu prijave u izboru aktivnosti za učešće na Zimskoj konferenciji. Veza će se po dolasku sastati sa studentom radi pregleda dnevnog reda, pripreme rasporeda na osnovu interesa podnosioca zahteva i pružanja orijentacije.

Više informacija na: https://www.ashrae.org/communities/student-zone/scholarships-and-grants/student-activities-travel-grant?fbclid=IwAR273rNXsWaGhL0Q_tNJshXNJGdezRNHhGVu8IJz6-r97e8X577FQIrZSTw