DEPT-a na srednjoškolskom inženjerskom takmičenju “praviTI”

U subotu 30.11.2019. godine na Fakultetu tehničkih nauka, održano je srednjoškolsko takmičenje pod nazivom “praviTI” u organizaciji “Udruženje studenata tehnike Evrope – BEST”.

Svaka ekipa je imala po četiri člana, koja su na osnovu zadatka i materijala koji su im bili dostupni izradili prototip ili maketu. Nakon toga usledile su prezentacije idejnih rešenja  i bodovanje žirija. Između takmičenja i proglašenja pobednika, održane su kratke prezentacije studijskih programa. Manifestacija je održana u svečanoj sali FTN-a, gde je ušeće imao i  Departman za energetiku i procesnu tehniku. Budući brucoši su imali prilike da se detaljnije upoznaju sa studijskim programom i oblastima izučavanja na departmanu.

Google Photo