Stručna praksa u kompaniji ,,Carlsberg” u Čelarevu

Poštovane kolege,

Kompanija ,,Carlsberg” je otvorila konkurs za studenta praktikanta u sektoru proizvodnje, koji želi da stekne iskustvo u dinamičnom okruženju internacionalne kompanije, kroz praksu u odeljenju pakovanja. Oglas je namenjem studentima sa različitih smerova: automatika, elektrotehnika, mehatronika, mašinstvo. Svi zainteresovani, više informacija o poziciji i uslovima konkursa mogu pročitati u nastavku.

Praktikant u sektoru
Proizvodnje- Automatičar

Lokacija: Čelarevo
– Trajanje prakse: 3 meseca –

Sa više od 40.000 zaposlenih i preko 114 miliona boca koje proda svakog dana na više od 150 tržišta širom sveta, Carlsberg Grupacija spada u jednu od najbrže rastućih grupacija širom sveta. U zemljama u kojima radi, ulaže mnogo u razvoj tehnologija i infrastrukture kako bi svojim klijentima i potrošačima ponudila proizvode vrhunskog kvaliteta.

Tokom programa prakse, kandidat će imati priliku da se upozna sa radom velikog i savremenog sistema, kao i da stekne praktična iskustva u oblasti proizvodnje kroz:

• Rad na rešavanju problema u primarnoj proizvodnji i pakovanju
• Unapređivanje procesa u primarnoj proizvodnji i pakovanju
• Korišćenje softvera za održavanje- Coswin
• Rad u SIMATIC-u
• Saradnju sa bravarima i električarima u proizvodnji

Uslovi:

• Student završne godine osnovnih ili master studija Fakulteta tehničkih nauka (automatika, elektrotehnika, mehatronika, mašinstvo)
• poznavanje rada na računaru (MS Office)
• poznavanje engleskog jezika
• entuzijazam, otvorenost i želja za učenjem u brzom i savremenom okruženju

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da zadovoljavate opisane uslove, prijavite se slanjem svoje biografije na mail:

marija.simov@carlsberg.rs  sa nazivom- Prijava za praksu

Rok za prijavu: 17.03.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor