Stručna poseta studenata DEPT-a 32. PROCESING-u i TE “Nikola Tesla”

U četvrtak 30.05.2019., u organizaciji Departmana za energetiku i procesnu tehniku, studenti četvrte godine su bili u prilici da učestvuju na 32. Međunarodnom kongresu o procesnoj industriji „Procesing ’19“, koja je ove godine održana u Beogradu u Sava centru.

U okviru „Procesinga ’19“, organizovana je studentska poseta TE Obrenovac i ovom prilikom su studenti bili u mogućnosti da se upoznaju sa radom najveće termoelektrane u Srbiji.

„Procesing“ ima svoju dugu tradiciju, a ono što ga izdvaja je i činjenica da se svake godine održava u drugom gradu, u cilju promocije i afirmacije ove oblasti.

Sledeće godine „Procesnig ’20“ će biti održan u Novom Sadu i ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane da se blagovremeno prijave za učešće u „Procesingu ’20“.