Prof. Mladen Tomić dobitnik povelje Momčilo Momo Novković na FTN-u

U svečanoj sali Fakulteta tehnickih nauka u Novom Sadu, 18. maja 2023. godine, održana je svečanost dodele priznanja najbolje ocenjenim profesorima. Ova godišnja ceremonija ima za cilj da prepozna i nagradi izuzetne nastavnike koji su se istakli svojim zalaganjem, trudom i inovativnim pristupom u obrazovanju mladih studenata. Među nagrađenima našao se i profesor dr Mladen Tomić sa Departmana za energetiku i procesnu tehniku. Povelju Momčilo Momo Novković je uručio prodekan za nastavu profesor dr Aleksandar Kupusinac.

Takođe, ova povelja se dodeljuje za entuzijazam i izvandredne rezultate u radu sa studentima i vannastavinim aktivnostima, za posvećenost poslu, postignute naučne rezultate kao i za promociju Fakulteta tehničkih nauka na nacionalnom i internacionalnom nivou.