Osnovi termodinamike – 04.04.2022.

Osnovi termodinamike – 04.04.2022.

U prilogu se nalaze rezultati ispita održanog 04.04.2022.

  • Ukoliko student napiše rešenje bez postupka bodovi se ne dodeljuju.
  • Student se smatra da je položio računski deo ispita ako je ostvario minimum 20 bodova.
  • Bodovi na prisustvo su dodati u obliku predispitnih obaveza i biće dodati na web servisu sa ostalim ostvarenim bodovima (ukoliko je student ostvario bodove, a da oni nisu upisani, javiti se mejlom na vlaovicz@uns.ac.rs).
  • Ukoliko student želi da poništi ocenu neophodno je da se javi predmetnom profesoru ili asistentu.
  • Poslednji rok za poništenje ocene je na dan uvida u radove.
  • Molimo studente da još jednom provere bodove sa web servisom (nakon puštanja preliminarnih bodova).
  • Minimalan broj bodova koji se po pravilniku mora uneti na web servis je 30, to ne znači da je student ostvario taj broj bodova. Ostvareni broj bodova je unet na oglasnoj tabli.
  • Uvid u radove (teorija i zadaci) će biti održan u petak 08.04. od 10h u kabinetu predmetnog nastavnika. 
  • Za sva ostala pitanja javiti se mejlom na vlaovicz@uns.ac.rs
  • Bodovi koji se nalaze u tabeli su iz ovog roka! Ostatak bodova je dodat na studentski servis!

 

Čiste energetske tehnologije

R.Br. Ime Prezime Br.indeksa Prisustvo April
Z T
1 Ljubiša Milovanović GT 2/2020 6 30
2 Mihailo Miljuš GT 3/2020 5 30
3 Teodora Marković GT 4/2020 20
4 Lenka Prokin GT 7/2020 9 26
5 Ljiljana Blanuša GT 9/2020 10 39
6 Ignjo Vukojević GT 17/2020 10 24
6 Anastasija Deretić GT 20/2020 10 37
7 Strahinja Vidaković GT 22/2020 10 40
8 Nikola Arsić GT 23/2020 7 10
9 Irina Deretić GT 25/2020 10 40
10 Jelena Crnobrnja GT 26/2020 10 39
11 Strahinja Lukić GT 21/14 10 0

 

Mehanizacija i konstrukciono mašinstvo

R.Br. Ime Prezime Br.indeksa Prisustvo April
Z T
1 Marko Dragić MM 51/16 10 18

 

Zaštita na radu

R.Br. Ime Prezime Br.indeksa Prisustvo April
Z T
1 Nikolina Radonić ZZ 3/2019 10 22
2 Nenad Šuman ZZ 16/2019 10 25
3 Bojana Stjepanović ZZ 17/2019 10 10
4 Marija Lovrić ZZ 23/2019 8 0
5 Dušan Elez ZZ 30/2019 4 20
6 Mina Popović ZZ 43/2019 10 15
7 Ljiljana Živkov ZZ 46/2019 10 5
8 Veljko Janjić ZZ 56/2019 10 0
9 Ina Dučić ZZ 34/2018 10 16 10

 

Energetika i procesna tehnika

R.Br. Ime Prezime Br.indeksa Prisustvo April
Z T
1 Marko Nađ ME 33/2018 10 20
2 Nikola Ilić ME 34/2019 0 35 30
3 Mladen Radovanović ME 18/2019 NP

 

Proizvodno mašinstvo

R.Br. Ime Prezime Br.indeksa Prisustvo April
Z T
1 Vladimir Hrubik MP 53/16 10 15
2 Nemanja Barjaktarović MP 39/16 10 0

 

Zaštita na radu

R.Br. Ime Prezime Br.indeksa Prisustvo April
Z T
1 Milica Stupar ZR 4/2019 10 10
2 Milica Radan ZR 9/2019 10 0
3 Kristijan Hornjak ZR 12/2019 10 15
4 Katarina Stojanović ZR 17/2019 10 20
5 Milan Marjanović ZR 24/2019 10 29