FTN novine: Studenti DEPT-a na 48. Međunarodnom kongresu KGH

Na 48. Međunarodnom kongresu o grejanju, hlađenju i klimatizaciji (KGH) jubilarno po 10. put učestvovali su studenti i mladi inženjeri Departmana za energetiku i procesnu tehniku FTN-a zajedno sa predstavnicima drugih fakulteta iz Srbije, regiona i Evropske unije sa ciljem povezivanja i razmene znanja sa stručnjacima u ovoj oblasti. Studenti su izložili ukupno šest završnih radova sa diplomskih i postdiplomskih studija i imalu su priliku da čuju predavanja Gabora Bereca studenta DEPT-a i člana ASHRAE studentskog ogranka iz Novog Sada.

Na istom kongresu doc. dr Aleksandru Anđelkoviću dodeljeno je prestižno priznanje – Medalja KGH-a za 2017. godinu, za posebno angažovanje na promociji struke KGH među studentima tehnike i podršci mladim inženjerima u razvoju i daljem napredovanju u struci klimatizacije, grejanja i hlađenja.

Detaljnije o ovome možete pročitati u najnovijem izdranju FTN novina.